Menu
Citát
Ten sa cvičí v jednej čnosti, ten zas v inej, niekto vo všetkých, ale jedno musíme mať všetci spoločné: stály rast.
sv. Gregor Naziánsky
Rómska misia
Gréckokatolícky magazín
Centrum pre rodinu Sigord
Gréckokatolícka charita Prešov
Úvod > Arcibiskupstvo > Spravodajstvo > Správy

22.03.2013 | Čítanosť(4381) | Foto
Vytlačiť na tlačiarni | Poslať ako tip známemu

Biblická olympiáda a biblická súťaž v protopresbyteriáte Prešov

Biblická olympiáda a biblická súťaž v protopresbyteriáte Prešov

Dňa 20. 3. 2013 sa uskutočnilo v priestoroch CZŠ sv. Petra Pavla Gojdiča, OSBM v Prešove protopresbyterské kolo Biblickej súťaže a Biblickej olympiády protopresbyteriátu Prešov. Po úvodnej modlitbe a privítaní sa 66 súťažiacich odobralo do pripravených miestnosti, aby predviedli a zúročili svoje vedomosti. Po skončení súťaže a olympiády boli všetci šťastní, spokojní a vďační Bohu za tento požehnaný deň.
V y h o d n o t e n i e :
B I B L I C K Á S Ú Ť A Ž
Kategória A:
1. miesto ZŠ Okružná (Brian Guman, Barbora Šitarová, Marián Feckanič)
2. miesto SŠ T. Ševčenka Sládkovičova Prešov (Júlia Jurašeková, Branislav Belej, Lucia Pašmiková)
2. miesto CZŠ P.P. Gojdiča Prešov (Zuzana Mojzešová, Jakub Bialko, Veronika Pejková)
3. miesto ZŠ Lesnícka Prešov (Timotej Škrepták, Nina Cupeková, Adam Kňažek)
Kategória B:
1. miesto ZŠ Mukačevská Prešov (Erika Sedláková, Daniel Biroš, Anton Kažimír)
2. miesto SŠ T.Ševčenka Sládkovičova Prešov (Alžbeta Tirpáková, Ema Ernstvá, Barbora Gerenčerová)
3. miesto ZŠ Lesnícka Prešov (Hugo Popovič, Michal Paločko, Adam Martinovič)

B I B L I C K Á O L Y M P I Á D A
I. Kategória:
1. miesto ZŠ Mukačevská Prešov (Tereza Kažimírová, Samuel Biroš, Kamila Sedláková)
2. miesto ZŠ M. Nešpora Prešov (Samuel Kolesár, Dávid Močkovský, Matej Rafael Riško)
3. miesto ZŠ Kúpeľná Prešov (Rebeka Galajdová, Július Pribula, Noemi Galajdová)
II. Kategória:
1. miesto Gymnázium bl. P.P.Gojdiča Prešov (Martina Bruzdová, Lucia Sabanošová, Katarína Kovaliková)
2. miesto SZŠ sv. B. Veľkého Prešov (Eva Dzurniaková, Pavol Martinkovič, Valéria Štefaňáková)
3. miesto PaSA K. Stromoradie Prešov (Júlia Pavlovičová, Jakub Roba, Michaela Solomonová)
Všetkým srdečne blahoželáme! 

Jubilejný rok Prešovskej archieparchie
Dnes
18. január 2020 (sobota) Bohdana
Liturgické čítania:
Ap. zač. 349. (Kol 1, 1 – 6); Lk zač. 81. (16, 10 – 15) (z 31. týždňa)
Kalendár
PonUtoStrŠtvPiaSobNed
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Anketa
Páči sa Vám dizajn našej web-stránky?
veľmi
1357735 (35 %)
môže byť
1238203 (32 %)
nepáči
1249649 (32 %)
Hlasy: 3845587
Už ste hlasovali!
TKKBS
Slovo
Rádio Lumen
TV LUX